BerryMarketi müügiautomaadid on saabunud!

Esimesena Eestis ning teadaolevalt kogu Baltikumis oleme toonud turule uut tüüpi müügiautomaadid, mis pakuvad ebatervislike krõpsude, šokolaadi- ja kommide asemel 24/7 värskeid ja tervislikke marju ning puuvilju. Müügiautomaadi suurimateks eelisteks on värskus, kättesaadavus, tervislikkus ning kvaliteet. Marja- ning puuviljavalikut uuendame igapäevaselt, tagades klientidele võimaluse nautida täisväärtuslikku kõhutäidet.

Peamisteks kaubaartikliteks on maasikad, vaarikad, kultuurmustikad, herned ning muu hea, mida hooajaliselt saada. Kaupa tarnime Eestist, Hispaaniast kui ka Poolast. Marjamüügiga oleme tegelenud juba aastaid, seega on üleriigiline kliendibaas juba varasemast olemas.

BerryMarketi müügiautomaadid on varustatud kõrgtasemelise jahutussüsteemiga, mis pakub võimalust klientidel nautida igal hetkel värskeid hooajalisi marju ja puuvilju. Kauba eest saab tasuda nii sularahas kui ka pangakaardiga.

Automaadi kasutamiseks on vajalik elektriühendus, lisaks peaks see olema nähtavas asukohas, kus kliendil mugav sisseoste teha. Automaadil on mugav puutetundlik ekraan, lift-konveiersüsteem kauba kätteandmisel ning jahutussüsteem võimaldab temperatuurivahemikku 4°C-25°C. Kaalult on masin 650kg.

Mõõdud:

Kõrgus 1992mm

Laius: 1854mm

Sügavus: 1000mm

s. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga